سه‌شنبه، آبان ۲۴، ۱۳۸۴

User Name 110

اين هم يک آدرس ديگه از اينترنت قابل دسترسی از شبکه هوشمند مخابرات تهران:

به کمک سيستم جديد شبکه هوشمند شرکت مخابرات استان تهران، کاربران اينترنت شهر تهران از اين پس ميتوانند با استفاده از يکی از دو روش زير بدون پيش پرداخت و بصورت نامحدود به اينترنت متصل گردند و هزينه آن را دو ماه بعد از طريق قبض تلفن خود (ساعتی 300 تومان) پرداخت نمايند. 
روش اول دسترسی به اينترنت:
      با استفاده از اکانت عمومی زیر میتوانید هم اکنون و بدون پیش پرداخت به اینترنت متصل گردید:
 شناسه کاربری (User Name): 110
کلمه عبور (Password): 110

شماره تلفن های اتصال به شبکه:
  • 9092 30 40 50

  • 9092 30 31 32

دفتر پشتيبانی (وليعصر): ,  60 100 220 (هشت خط) (تماس در ساعات اداری)
دفتر پشتيبانی (صادقيه): , 02 01 4405 (هشت خط) (تماس در ساعات اداری)
تلفن همراه: , 84 71 305 0912  (تماس در روزهای تعطيل)
توضيح: از آنجا که شماره تلفنهای ده رقمی فوق الذکر از شبکه هوشمند شرکت مخابرات  استفاده می نمايند لذا تلفنهای ادارات دولتی و تلفنهای خانگی ای که دو صفر اول آنها بسته شده باشد قادر به  شماره گيری شماره های فوق نمی باشند. 
روش دوم دسترسی به اينترنت:          استفاده از اکانت خصوصی، با اين روش و با تکميل فرم مخصوص (مندرج در پيوند آدرس اينترنتی زير) هر کاربر شناسه کاربری ويژه و خاص خود را از طريق ايميل دريافت ميدارد و ميتواند مانند روش اول اما با شناسه کاربری مخصوص خود به اينترنت بصورت نامحدود متصل گردد. تفاوت اصلی روش اول و دوم در اين است که در روش دوم کاربران ميتوانند با استفاده از لينکی که از طريق ايميل در اختيار آنها قرار داده ميشود، ميزان مصرف اکانت خود را در هر زمان از طريق اينترنت بررسی نمايند. در حاليکه در روش اول بدليل اينکه همه کاربران از يک شناسه کاربری و کلمه عبور عمومی و واحدی استفاده مينمايند اين امر از طريق اينترنت  امکان پذير نمی باشد.
برای دريافت اکانت خصوصی (شناسه کاربر و کلمه عبور) خود پیوند داخل پرانتز زير را کلیک کنید و سپس از طريق ايميلتان اطلاعات مورد نياز جهت اتصال به شبکه را دريافت نماييد:
(Click Here ...)
پرسشهای خود را ميتوانيد با تلفن پشتيبانی 60 100 220  در ساعت اداری و 3057184 0912 در ساعات غیر اداری مطرح نمایید.   

منبع : موسسه آموزش عالی الکترونيکی ايرانيان

هیچ نظری موجود نیست: